Viimsi Kooli sündmuste kalenderLog InKolmapäev 3 Märts 2021

Kui valikud on tehtud, klõpsa päisel või 'Valmis'

Vaade










Kategooriad








Keel





Log Out

User profile

 Külgmenüü
 ❌ 

Help

Print

Otsing

Tegemised

Lähenevad sündmused

Tegemiste loend ❌ 
01.02.2021 - 16.03.2021
None.
Lähenevad sündmused ❌ 
03.03.2021 - 16.03.2021
Kolmapäev 3 Märts 2021

13:00 - 14:00

  Mudilaskoor aula


13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:15 - 15:00

  Matemaatikaring Nupula A307


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula


14:15 - 17:30

  Robootika C137


15:00 - 16:30

  Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)


16:00 - 17:45

  Eelkool A212


Neljapäev 4 Märts 2021

8:00 - 14:00

  Tantsutunnid aula


13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:00 - 18:00

  Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C222)


14:00 - 15:00

  Malering C131


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 17:00

  Rahvatants (aula)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216


15:00 - 18:00

  Bändiproov heliruumis


15:00 - 16:30

  Õmblusring C104


15:00 - 17:00

  Hispaania keel ja kultuur A204


16:30 - 18:00

  Ottosoni Purjespordi kool C 129


17:00 - 19:00

  Näitering Eksperiment (aula)


Reede 5 Märts 2021

8:15 - 14:00

  Tantsutunnid aula


14:00 - 16:00

  Kunsti ja meisterdamise ring A201


15:00 - 16:00

  Bändiproov heliruumis


15:00 - 17:00

  Mehaanika ja elektroonika (C137)


Reede 5 Märts 2021 - Laupäev 6 Märts 2021

17:00 - 10:00

  Klassiöö 4b A305


Esmaspäev 8 Märts 2021

13:00 - 14:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula


13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:15 - 15:00

  Rebase Ruudi loodusring A113


14:00 - 15:45

  Lastekoor aula


14:00 - 16:00

  Arhitektuuriring C210


14:00 - 16:00

  Programmeerimine algajatele C137


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula


15:00 - 16:00

  Itaalia keel ja kultuur C133


15:00 - 16:30

  Kosmosering C123


15:15 - 16:15

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 17:45

  Eelkool A 105


Teisipäev 9 Märts 2021

8:15 - 14:00

  Tantsutunnid aula


13:00 - 15:00

  Õpituba A305


14:00 - 15:30

  Õmblusring algajatele C102


14:00 - 19:00

  Näitering Eksperiment (aula)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu C216


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 15:45

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


15:00 - 16:00

  Multimeediaring A301


16:00 - 18:00

  Eliste muusikakool


16:00 - 17:45

  Eelkool A207


Kolmapäev 10 Märts 2021

13:00 - 14:00

  Mudilaskoor aula


13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:15 - 15:00

  Matemaatikaring Nupula A307


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula


14:15 - 17:30

  Robootika C137


15:00 - 16:30

  Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)


16:00 - 17:45

  Eelkool A212


Neljapäev 11 Märts 2021

8:00 - 14:00

  Tantsutunnid aula


13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:00 - 18:00

  Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C222)


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 17:00

  Rahvatants (aula)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216


15:00 - 18:00

  Bändiproov heliruumis


15:00 - 16:30

  Õmblusring C104


15:00 - 17:00

  Hispaania keel ja kultuur A204


16:30 - 18:00

  Ottosoni Purjespordi kool C 129


17:00 - 19:00

  Näitering Eksperiment (aula)


Reede 12 Märts 2021

8:15 - 14:00

  Tantsutunnid aula


14:00 - 16:00

  Kunsti ja meisterdamise ring A201


15:00 - 16:00

  Bändiproov heliruumis


15:00 - 17:00

  Mehaanika ja elektroonika (C137)


Esmaspäev 15 Märts 2021

13:00 - 14:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula


13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:15 - 15:00

  Rebase Ruudi loodusring A113


14:00 - 15:45

  Lastekoor aula


14:00 - 16:00

  Arhitektuuriring C210


14:00 - 16:00

  Programmeerimine algajatele C137


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula


15:00 - 16:00

  Itaalia keel ja kultuur C133


15:00 - 16:30

  Kosmosering C123


15:15 - 16:15

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 17:45

  Eelkool A 105


Teisipäev 16 Märts 2021

8:15 - 14:00

  Tantsutunnid aula


13:00 - 15:00

  Õpituba A305


14:00 - 15:30

  Õmblusring algajatele C102


14:00 - 19:00

  Näitering Eksperiment (aula)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu C216


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 15:45

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


15:00 - 16:00

  Multimeediaring A301


16:00 - 18:00

  Eliste muusikakool


16:00 - 17:45

  Eelkool A207


Veebruar 2021 - Aprill 2021
nädEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
08 22 Veebruar
 
9:00 - 15:00 Koostöötund aulas
14:00 - 15:45 Lastekoor aula
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
16:00 - 17:45 Eelkool A 105
23 Veb
 
16:00 - 17:45 Eelkool A207
24 Veb
 
16:00 - 17:45 Eelkool A212
25 Veb
 
9:00 - 15:00 Mentorite koolitus aulas
26 Veb
 
9:00 - 15:00 Mentorite koolitus aulas
27 Veb
 
28 Veb
 
09 1 Märts
 
13:00 - 14:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A113
14:00 - 15:45 Lastekoor aula
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool A 105
2 Mär
 
8:15 - 14:00 Tantsutunnid aula
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 18:00 Eliste muusikakool
16:00 - 17:45 Eelkool A207
3 Mär
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool A212
4 Mär
 
8:00 - 14:00 Tantsutunnid aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C222)
14:00 - 15:00 Malering C131
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 18:00 Bändiproov heliruumis
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
5 Mär
 
8:15 - 14:00 Tantsutunnid aula
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 16:00 Bändiproov heliruumis
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
17:00··· Klassiöö 4b A305
6 Mär
 
···10:00 Klassiöö 4b A305
7 Mär
 
10 8 Mär
 
13:00 - 14:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A113
14:00 - 15:45 Lastekoor aula
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool A 105
9 Mär
 
8:15 - 14:00 Tantsutunnid aula
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 18:00 Eliste muusikakool
16:00 - 17:45 Eelkool A207
10 Mär
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool A212
11 Mär
 
8:00 - 14:00 Tantsutunnid aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C222)
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 18:00 Bändiproov heliruumis
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
12 Mär
 
8:15 - 14:00 Tantsutunnid aula
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 16:00 Bändiproov heliruumis
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
13 Mär
 
14 Mär
 
11 15 Mär
 
13:00 - 14:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A113
14:00 - 15:45 Lastekoor aula
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool A 105
16 Mär
 
8:15 - 14:00 Tantsutunnid aula
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 18:00 Eliste muusikakool
16:00 - 17:45 Eelkool A207
17 Mär
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool A212
18 Mär
 
8:00 - 14:00 Tantsutunnid aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C222)
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 18:00 Bändiproov heliruumis
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
19 Mär
 
8:15 - 14:00 Tantsutunnid aula
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 16:00 Bändiproov heliruumis
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
20 Mär
 
21 Mär
 
12 22 Mär
 
13:00 - 14:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A113
14:00 - 15:45 Lastekoor aula
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool A 105
23 Mär
 
8:15 - 14:00 Tantsutunnid aula
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 18:00 Eliste muusikakool
16:00 - 17:45 Eelkool A207
24 Mär
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool A212
25 Mär
 
8:00 - 14:00 Tantsutunnid aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C222)
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 18:00 Bändiproov heliruumis
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
26 Mär
 
8:15 - 14:00 Tantsutunnid aula
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 16:00 Bändiproov heliruumis
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
27 Mär
 
28 Mär
 
13 29 Mär
 
13:00 - 14:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A113
14:00 - 15:45 Lastekoor aula
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool A 105
30 Mär
 
8:15 - 14:00 Tantsutunnid aula
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 18:00 Eliste muusikakool
16:00 - 17:45 Eelkool A207
31 Mär
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool A212
1 Aprill
 
8:00 - 14:00 Tantsutunnid aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C222)
14:00 - 15:00 Malering C131
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 18:00 Bändiproov heliruumis
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
2 Apr
 
8:15 - 14:00 Tantsutunnid aula
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 16:00 Bändiproov heliruumis
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
3 Apr
 
4 Apr