Viimsi Kooli sündmuste kalenderLog InNeljapäev 29 September 2022

Kui valikud on tehtud, klõpsa päisel või 'Valmis'

Vaade










Kategooriad








Keel





Log Out

User profile

 Külgmenüü
 ❌ 

Help

Print

Otsing

Tegemised

Lähenevad sündmused

Tegemiste loend ❌ 
30.08.2022 - 12.10.2022
None.
Lähenevad sündmused ❌ 
29.09.2022 - 12.10.2022
Neljapäev 29 September 2022

8:15 - 14:00

  Rütmika tunnid aulas


18:00 - 19:15

  Vanemate kogu koosolek


Reede 30 September 2022

8:15 - 13:00

  Rütmika tunnid aulas


Esmaspäev 3 Oktoober 2022

9:00 - 13:00

  Rütmika tunnid aulas


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A115


13:00 - 16:00

  Rahvatants (1.-4. kl) aula


14:00 - 16:30

  Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)


14:00 - 15:00

  Näitetrupp "Wilhelmiine"


14:00 - 16:00

  Programmeerimine algajatele (C137)


15:00 - 17:00

  Kosmosering C115


15:15 - 16:45

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 19:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


Teisipäev 4 Oktoober 2022

8:00 - 13:00

  Rütmika tunnid aulas


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A305


13:00 - 14:00

  Robootika algajatele (A206)


13:00 - 17:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


14:00 - 15:45

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu 2.-3. klass (C216)


15:00 - 20:00

  Näitering aulas


15:00 - 17:00

  Hispaania keel ja kultuur C123


16:00 - 21:00

  Kodundusklassi broneering


17:00 - 19:00

  5b klassi lastevanemate koosolek C311


Kolmapäev 5 Oktoober 2022

12:15 - 13:00

  Õpetajate päeva aktus


13:00 - 15:00

  Matemaatikaring 204


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


Neljapäev 6 Oktoober 2022

8:15 - 14:00

  Rütmika tunnid aulas


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 15:00

  Malering C139


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)


15:00 - 16:30

  Programmeerimisring


15:30 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


Reede 7 Oktoober 2022

8:15 - 13:00

  Rütmika tunnid aulas


13:00 - 18:00

  Robootika/mehaanika-elektroonika (C-137)


14:00 - 15:30

  Kunst ja meisterdamine A201


Pühapäev 9 Oktoober 2022

9:30 - 14:45

  Plekk-Liisu koolitus A102


Esmaspäev 10 Oktoober 2022

9:00 - 13:00

  Rütmika tunnid aulas


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A115


13:00 - 16:00

  Rahvatants (1.-4. kl) aula


14:00 - 16:30

  Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)


14:00 - 15:00

  Näitetrupp "Wilhelmiine"


14:00 - 16:00

  Programmeerimine algajatele (C137)


15:00 - 17:00

  Kosmosering C115


15:15 - 16:45

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 19:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


Teisipäev 11 Oktoober 2022

8:00 - 13:00

  Rütmika tunnid aulas


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A305


13:00 - 14:00

  Robootika algajatele (A206)


13:00 - 17:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


14:00 - 15:45

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu 2.-3. klass (C216)


15:00 - 17:00

  Hispaania keel ja kultuur C123


Kolmapäev 12 Oktoober 2022

13:00 - 15:00

  Matemaatikaring 204


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


September 2022 - Oktoober 2022
nädEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
38 19 September
 
9:00 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-4. kl) aula
14:00 - 15:00 Näitetrupp "Wilhelmiine"
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
20 Sep
 
8:00 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
18:00 - 19:15 Lastevanemate koosolek A307
21 Sep
 
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
22 Sep
 
8:15 - 14:00 Rütmika tunnid aulas
23 Sep
 
8:15 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
24 Sep
 
10:00 - 15:00 Näitering aulas
25 Sep
 
9:00 - 15:30 Flexus Pilates koolitus A102
39 26 Sep
 
9:00 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-4. kl) aula
14:00 - 15:00 Näitetrupp "Wilhelmiine"
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
27 Sep
 
8:00 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
28 Sep
 
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
29 Sep
 
8:15 - 14:00 Rütmika tunnid aulas
18:00 - 19:15 Vanemate kogu koosolek
30 Sep
 
8:15 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
1 Oktoober
 
2 Okt
 
40 3 Okt
 
9:00 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A115
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-4. kl) aula
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
14:00 - 15:00 Näitetrupp "Wilhelmiine"
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele (C137)
15:00 - 17:00 Kosmosering C115
15:15 - 16:45 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
4 Okt
 
8:00 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A305
13:00 - 14:00 Robootika algajatele (A206)
13:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass (C216)
15:00 - 20:00 Näitering aulas
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur C123
16:00 - 21:00 Kodundusklassi broneering
17:00 - 19:00 5b klassi lastevanemate koosolek C311
5 Okt
 
12:15 - 13:00 Õpetajate päeva aktus
13:00 - 15:00 Matemaatikaring 204
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
6 Okt
 
8:15 - 14:00 Rütmika tunnid aulas
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Programmeerimisring
15:30 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
7 Okt
 
8:15 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 18:00 Robootika/mehaanika-elektroonika (C-137)
14:00 - 15:30 Kunst ja meisterdamine A201
8 Okt
 
9 Okt
 
9:30 - 14:45 Plekk-Liisu koolitus A102
41 10 Okt
 
9:00 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A115
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-4. kl) aula
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
14:00 - 15:00 Näitetrupp "Wilhelmiine"
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele (C137)
15:00 - 17:00 Kosmosering C115
15:15 - 16:45 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
11 Okt
 
8:00 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A305
13:00 - 14:00 Robootika algajatele (A206)
13:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass (C216)
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur C123
12 Okt
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring 204
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
13 Okt
 
8:15 - 14:00 Rütmika tunnid aulas
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Programmeerimisring
15:30 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
14 Okt
 
8:15 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 18:00 Robootika/mehaanika-elektroonika (C-137)
14:00 - 15:30 Kunst ja meisterdamine A201
15 Okt
 
16:00··· 8g klassiöö
16 Okt
 
···9:00 8g klassiöö
42 17 Okt
 
9:00 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A115
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-4. kl) aula
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
14:00 - 15:00 Näitetrupp "Wilhelmiine"
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele (C137)
15:00 - 17:00 Kosmosering C115
15:15 - 16:45 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
18 Okt
 
8:00 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A305
13:00 - 14:00 Robootika algajatele (A206)
13:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass (C216)
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur C123
19 Okt
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring 204
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
20 Okt
 
8:15 - 14:00 Rütmika tunnid aulas
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Programmeerimisring
15:30 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
21 Okt
 
8:15 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
9:00 - 12:00 Kooli sünnipäeva aktused
13:00 - 18:00 Robootika/mehaanika-elektroonika (C-137)
14:00 - 15:30 Kunst ja meisterdamine A201
22 Okt
 
23 Okt
 
43 24 Okt
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A115
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-4. kl) aula
14:00 - 15:00 Näitetrupp "Wilhelmiine"
15:00 - 17:00 Kosmosering C115
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
25 Okt
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A305
13:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud A213
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur C123
26 Okt
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring 204
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
27 Okt
 
9:30 - 16:00 Viimsi noorsootöötajate seminar aulas
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:00 Malering C139
28 Okt
 
9:00 - 16:00 Viimsi noorsootöötajatele õpetajatele seminar
14:00 - 15:30 Kunst ja meisterdamine A201
29 Okt
 
30 Okt