Viimsi Kooli sündmuste kalenderLog InEsmaspäev 18 Oktoober 2021

Kui valikud on tehtud, klõpsa päisel või 'Valmis'

Vaade










Kategooriad








Keel





Log Out

User profile

 Külgmenüü
 ❌ 

Help

Print

Otsing

Tegemised

Lähenevad sündmused

Tegemiste loend ❌ 
18.09.2021 - 31.10.2021
None.
Lähenevad sündmused ❌ 
18.10.2021 - 31.10.2021
Esmaspäev 18 Oktoober 2021

13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A107


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 16:30

  Programmeerimine algajatele (C137)


14:00 - 16:30

  Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)


15:00 - 17:30

  Eelkool A 104


15:00 - 17:00

  Nihles küsimused C141


15:00 - 17:00

  Kosmosering C123


15:00 - 16:00

  Kunst ja meisterdamine A201


Teisipäev 19 Oktoober 2021

8:15 - 12:05

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A113


13:00 - 14:30

  Robootika algajatele (A206)


14:00 - 17:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


14:00 - 15:30

  Multimeedia (A301)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu (C216)


15:00 - 16:00

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


16:00 - 18:30

  Eelkool A213


Kolmapäev 20 Oktoober 2021

13:00 - 15:00

  Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 17:30

  Robootika (C137)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 18:30

  Eelkool A305


16:00 - 18:30

  Eelkool A 102


Neljapäev 21 Oktoober 2021

10:15 - 12:15

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 16:00

  Rahvatants (aula)


14:00 - 15:00

  Malering C139


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 15:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 17:30

  Hispaania keel ja kultuur A305


15:00 - 16:30

  Programmeerimine "Püüton" A301


15:30 - 18:00

  HK Unicorn (C222)


16:00 - 18:30

  Eelkool A212


16:00 - 19:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


Reede 22 Oktoober 2021

10:15 - 14:00

  Rütmikatunnid aulas


14:00 - 15:00

  Kunst ja meisterdamine A201


15:00 - 16:30

  Mehaanika/elektroonika (C137)


Esmaspäev 25 Oktoober 2021

13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A107


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 16:30

  Programmeerimine algajatele (C137)


14:00 - 16:30

  Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)


15:00 - 17:30

  Eelkool A 104


15:00 - 17:00

  Nihles küsimused C141


15:00 - 17:00

  Kosmosering C123


15:00 - 16:00

  Kunst ja meisterdamine A201


Teisipäev 26 Oktoober 2021

8:15 - 12:05

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A113


13:00 - 14:30

  Robootika algajatele (A206)


14:00 - 17:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


14:00 - 15:30

  Multimeedia (A301)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu (C216)


15:00 - 16:00

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


16:00 - 18:30

  Eelkool A213


Kolmapäev 27 Oktoober 2021

9:00 - 12:00

  Tuleohutuse koolitus aulas


13:00 - 15:00

  Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 17:30

  Robootika (C137)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 18:30

  Eelkool A305


16:00 - 18:30

  Eelkool A 102


Neljapäev 28 Oktoober 2021

10:15 - 12:15

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 16:00

  Rahvatants (aula)


14:00 - 15:00

  Malering C139


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 15:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 17:30

  Hispaania keel ja kultuur A305


15:00 - 16:30

  Programmeerimine "Püüton" A301


15:30 - 18:00

  HK Unicorn (C222)


16:00 - 18:30

  Eelkool A212


16:00 - 19:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


Reede 29 Oktoober 2021

10:15 - 14:00

  Rütmikatunnid aulas


14:00 - 15:00

  Kunst ja meisterdamine A201


15:00 - 16:30

  Mehaanika/elektroonika (C137)


Oktoober 2021 - November 2021
nädEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
41 11 Oktoober
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
12 Okt
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
13 Okt
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
14 Okt
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
15 Okt
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
16 Okt
 
17 Okt
 
42 18 Okt
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
19 Okt
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
20 Okt
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
21 Okt
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
22 Okt
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
23 Okt
 
24 Okt
 
43 25 Okt
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
26 Okt
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
27 Okt
 
9:00 - 12:00 Tuleohutuse koolitus aulas
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
28 Okt
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
29 Okt
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
30 Okt
 
31 Okt
 
44 1 November
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
2 Nov
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Viimsi Gümnaasium
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
3 Nov
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
4 Nov
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
5 Nov
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
18:00··· Rahvatantsu laager
6 Nov
 
··· Rahvatantsu laager
7 Nov
 
···13:00 Rahvatantsu laager
45 8 Nov
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
9 Nov
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
10 Nov
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
11 Nov
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
12 Nov
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
13 Nov
 
14 Nov
 
46 15 Nov
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
16 Nov
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
17 Nov
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
18 Nov
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
19 Nov
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
20 Nov
 
21 Nov