Viimsi Kooli sündmuste kalenderLog InPühapäev 28 November 2021

Kui valikud on tehtud, klõpsa päisel või 'Valmis'

Vaade










Kategooriad








Keel





Log Out

User profile

 Külgmenüü
 ❌ 

Help

Print

Otsing

Tegemised

Lähenevad sündmused

Tegemiste loend ❌ 
29.10.2021 - 11.12.2021
None.
Lähenevad sündmused ❌ 
28.11.2021 - 11.12.2021
Esmaspäev 29 November 2021

8:00 - 14:15

  Projekt "Ka ooper kõlab tuttavalt"


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A107


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 16:30

  Programmeerimine algajatele (C137)


14:00 - 16:30

  Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)


15:00 - 17:30

  Eelkool A 104


15:00 - 17:00

  Nihles küsimused C141


15:00 - 17:00

  Kosmosering C123


15:00 - 16:00

  Kunst ja meisterdamine A201


15:30 - 17:30

  ÕE töötuba


Teisipäev 30 November 2021

8:15 - 12:05

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A113


13:00 - 14:30

  Robootika algajatele (A206)


14:00 - 17:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


14:00 - 15:30

  Multimeedia (A301)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu (C216)


15:00 - 16:00

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


16:00 - 18:30

  Eelkool A213


Kolmapäev 1 Detsember 2021

13:00 - 15:00

  Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 17:30

  Robootika (C137)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 18:30

  Eelkool A305


16:00 - 18:30

  Eelkool A 102


Neljapäev 2 Detsember 2021

8:15 - 13:00

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 16:00

  Rahvatants (aula)


14:00 - 15:00

  Malering C139


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 15:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 17:30

  Hispaania keel ja kultuur A305


15:00 - 16:15

  Õppenõukogu aula


15:00 - 16:30

  Programmeerimine "Püüton" A301


15:30 - 18:00

  HK Unicorn (C222)


16:00 - 18:30

  Eelkool A212


16:00 - 19:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


17:00 - 18:30

  Purjespordi teooriatund C129


Reede 3 Detsember 2021

8:15 - 11:30

  Järelpildistamine aula


10:15 - 14:00

  Rütmikatunnid aulas


14:00 - 15:00

  Kunst ja meisterdamine A201


15:00 - 16:30

  Mehaanika/elektroonika (C137)


Laupäev 4 Detsember 2021

10:00 - 15:00

  Viimsi malefestival noortele kiirmales


Esmaspäev 6 Detsember 2021

13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A107


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 16:30

  Programmeerimine algajatele (C137)


14:00 - 16:30

  Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)


15:00 - 16:15

  Eelkool robootika klassis A205


15:00 - 17:30

  Eelkool A 104


15:00 - 17:00

  Nihles küsimused C141


15:00 - 17:00

  Kosmosering C123


15:00 - 16:00

  Kunst ja meisterdamine A201


Teisipäev 7 Detsember 2021

8:15 - 12:05

  Rütmikatunnid aulas


10:00 - 11:45

  9. klasside loeng aula


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A113


13:00 - 14:30

  Robootika algajatele (A206)


14:00 - 17:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


14:00 - 15:30

  Multimeedia (A301)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu (C216)


15:00 - 16:00

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


16:00 - 18:30

  Eelkool A213


16:00 - 18:30

  Eelkool A213


16:00 - 18:30

  Eelkool A213


Kolmapäev 8 Detsember 2021

13:00 - 15:00

  Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 17:30

  Robootika (C137)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 18:30

  Eelkool A305


16:00 - 18:30

  Eelkool A 102


Neljapäev 9 Detsember 2021

8:15 - 13:00

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 16:00

  Rahvatants (aula)


14:00 - 15:00

  Malering C139


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 15:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 17:30

  Hispaania keel ja kultuur A305


15:00 - 16:30

  Programmeerimine "Püüton" A301


15:30 - 18:00

  HK Unicorn (C222)


16:00 - 18:30

  Eelkool A212


16:00 - 19:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


17:00 - 21:00

  7g piparkoogiõhtu C102


17:00 - 18:30

  Purjespordi teooriatund C129


Reede 10 Detsember 2021

10:15 - 14:00

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 18:00

  7a klassiõhtu C102


14:00 - 15:00

  Kunst ja meisterdamine A201


15:00 - 16:30

  Mehaanika/elektroonika (C137)


November 2021 - Detsember 2021
nädEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
46 15 November
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 16:15 Eelkool robootika klassis A205
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
16 Nov
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
17 Nov
 
9:00 - 11:45 Kooli etluskonkurss aulas
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
18 Nov
 
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
17:00 - 18:30 Purjespordi teooriatund C129
19 Nov
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
15:30 - 19:30 4c klassiõhtu A113
20 Nov
 
9:00 - 15:30 Treenerite koolitus A102
21 Nov
 
9:45 - 16:00 CLIKise projektipäev A 206
10:00 - 18:00 Kontserdi lindistamine aulas
47 22 Nov
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
23 Nov
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
17:00 - 19:00 Tantsugrupp NÕÕPS aula
24 Nov
 
8:15 - 14:15 Külalisesineja Liia Kanemägi aulas
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
25 Nov
 
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
17:00 - 18:30 Purjespordi teooriatund C129
26 Nov
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
27 Nov
 
10:00 - 21:00 Õpetajate tantsurühma juubel
28 Nov
 
48 29 Nov
 
8:00 - 14:15 Projekt "Ka ooper kõlab tuttavalt"
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:30 - 17:30 ÕE töötuba
30 Nov
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
1 Detsember
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
2 Det
 
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:15 Õppenõukogu aula
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
17:00 - 18:30 Purjespordi teooriatund C129
3 Det
 
8:15 - 11:30 Järelpildistamine aula
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
4 Det
 
10:00 - 15:00 Viimsi malefestival noortele kiirmales
5 Det
 
49 6 Det
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 16:15 Eelkool robootika klassis A205
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
7 Det
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
10:00 - 11:45 9. klasside loeng aula
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
8 Det
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
9 Det
 
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
17:00 - 21:00 7g piparkoogiõhtu C102
17:00 - 18:30 Purjespordi teooriatund C129
10 Det
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 18:00 7a klassiõhtu C102
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
11 Det
 
12 Det
 
50 13 Det
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
14 Det
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 21:00 5e klassiõhtu C102
16:00 - 18:30 Eelkool A213
15 Det
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
16 Det
 
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 20:00 Piparkoogiüritus C102
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
17:00 - 18:30 Purjespordi teooriatund C129
17 Det
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 20:00 7d jõulupidu C102
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
18 Det
 
19 Det
 
51 20 Det
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
16:00 - 20:00 8b piparkoogiüritus C102
21 Det
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
16:15 - 19:00 7h klassiõhtu C102
22 Det
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
23 Det
 
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
17:00 - 18:30 Purjespordi teooriatund C129
24 Det
 
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
25 Det
 
26 Det