Kalender

Oktoober, 2019
E T K N R L P  
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Nädala sündmused, Veebruar 18, 2019 - Veebruar 24, 2019
18.02.2019
13:00  - 15:00 Rebase Ruudi loodusring (A215)  (Üldkategooria)
13:00  - 16:00 Näitering WILHELMIINE (3.-4. kl)  (Aula)
13:10  - 14:10 Nutikalt Targaks inglise keel(A102)  (Üldkategooria)
14:00  - 16:00 Programmeerimine algajatele (A301)  (Üldkategooria)
14:00  - 16:00 TORE ring(C311)  (Meediaklass)
14:00  - 16:30 Animatsioonikursus A206  (Üldkategooria)
14:00  - 17:00 Ettevõtlus/küberkaitse (A301)  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Eelkool (A-124)  (Üldkategooria)
16:45  - 19:30 M.Eliste Muusikastuudio Bändiruum  (Üldkategooria)
17:00  - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)  (Üldkategooria)
17:45  - 19:15 M.Eliste Muusikastuudio(A101,B216)  (Üldkategooria)
18:00  - 21:00 KÜ Kuunar koosolek(ateljee)  (Ateljee)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B216,217)  (Üldkategooria)
19:30  - 20:30 FlexsusPilates(A102)  (Üldkategooria)
19:30  - 22:30 Bändiruum  (Üldkategooria)
19.02.2019
08:15  - 13:00 Rütmika(aula)  (Aula)
12:00  - 12:15 Tantsuvahetund aulas  (Aula)
13:00  - 19:00 Näitetrupp EKSPERIMENT 2.-4. kl, 5.-9. kl(aula)  (Aula)
13:15  - 15:00 Matemaatikaring Nupula 1.-2. kl (C304)  (Üldkategooria)
14:00  - 15:00 Nutikad matemaatikud A107  (Üldkategooria)
14:00  - 16:30 Teadusring Taibu (C216)  (Üldkategooria)
14:15  - 16:00 Programmeerimine algajatele (A301)  (Üldkategooria)
14:45  - 15:30 Programmeerimisring Püüton (C137)  (Üldkategooria)
15:45  - 19:30 M.Eliste Muusikastuudio Bändiruum  (Üldkategooria)
16:00  - 17:30 Mängukool(A124)  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Eelkool(A-107)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
20.02.2019
13:15  - 14:00 Näitetrupp EKSPERIMENT 1. klass  (Aula)
13:30  - 14:15 Multimeedia A206, C315  (Üldkategooria)
14:00  - 15:00 Näitering WILHELMIINE 3. kl (aula)  (Aula)
14:00  - 15:00 Malering C310  (Üldkategooria)
14:15  - 18:00 Robootika/elektroonika ja mehaanika (C137, A206)  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Muusikateater(aula)  (Aula)
15:00  - 17:30 Hiina keel ja kultuur C115  (Üldkategooria)
15:00  - 20:00 Roboliiga II etapp (C311)  (Üldkategooria)
16:00  - 17:00 Kosmosering C123, A301  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Eelkool(A-110,122)  (Üldkategooria)
16:15  - 17:45 Rootsi keel ja kultuur C202  (Üldkategooria)
17:00  - 19:15 M.Eliste Muusikastuudio(A101)  (Üldkategooria)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B216,217)  (Üldkategooria)
19:00  - 21:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
19:00  - 21:30 Vilistlaste rahvatants(aula)  (Aula)
19:30  - 20:30 FlexsusPilates(A102)  (Üldkategooria)
21.02.2019
09:10  - 13:00 Rütmika(aula)  (Aula)
14:00  - 15:00 Matemaatikaring Nuputaja C308  (Üldkategooria)
14:00  - 16:15 Rahvatants (Agne) 3.-4., 6.-8. kl  (Aula)
14:00  - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)  (Üldkategooria)
15:00  - 16:30 Õmblusring C104  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Kosmosetehnoloogia (A206)  (Üldkategooria)
15:00  - 18:00 Esmaabi C221  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Eelkool(A-215)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Näitetrupp EKSPERIMENT gümnaasium aula)  (Aula)
16:00  - 19:00 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
16:30  - 18:00 R.Ottosoni PK klubi(C129)  (Üldkategooria)
18:30  - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)  (Üldkategooria)
19:45  - 22:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
22.02.2019
08:15  - 13:00 Rütmika(aula)  (Aula)
09:00  - 13:00 EV aastapäeva aktused (aula)  (Aula)
13:00  - 14:00 Näitering WILHELMIINE (3.-4. kl)  (Aula)
13:15  - 16:00 Loovusring Muinasjutud/arhitektuuriring A212  (Üldkategooria)
14:00  - 15:00 Kunsti- ja meisterdamise ring (1.-4. kl) A201  (Üldkategooria)
14:00  - 18:00 M.Eliste Muusikastuudio(A114)  (Üldkategooria)
14:45  - 17:00 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
15:00  - 18:45 Bändiruum rockiring  (Üldkategooria)
15:00  - 21:00 Näitering Eksperiment proov(aula)  (Aula)
17:00  - 19:00 Bändi proov(B217) ja bändiruum al.19.00  (Üldkategooria)
23.02.2019
09:00  - 18:00 FlexusPilates(A102)  (Üldkategooria)
11:00  - 20:00 Näitering Eksperiment proov(aula)  (Üldkategooria)
24.02.2019
10:00  - 12:00 English Club(A102)  (Üldkategooria)
17:00  - 19:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)  (Aula)
  

Powered by VCalendar.