Kalender

September, 2018
E T K N R L P  
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Nädala sündmused, September 10, 2018 - September 16, 2018
10.09.2018
13:00  - 17:00 Näitering WILHELMIINE (3.-4. kl)  (Aula)
14:00  - 16:00 TORE ring(C311)  (Meediaklass)
15:00  - 16:30 Hispaania külalised  (Nõupidamine)
16:45  - 19:30 M.Eliste Muusikastuudio Bändiruum  (Üldkategooria)
17:00  - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)  (Üldkategooria)
17:45  - 19:15 M.Eliste Muusikastuudio(A101,B216)  (Üldkategooria)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B216,217)  (Üldkategooria)
19:00  - 21:00 FlexsusPilates(A102)  (Üldkategooria)
11.09.2018
08:15  - 13:00 Rütmika(aula)  (Aula)
13:00  - 19:00 Näitetrupp EKSPERIMENT 2.-4. kl, 5.-9. kl  (Aula)
15:45  - 19:30 M.Eliste Muusikastuudio Bändiruum  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
19:00  - 21:00 Haabneeme autokool(C204)  (Üldkategooria)
12.09.2018
13:15  - 14:00 Näitetrupp EKSPERIMENT 1. klass  (Aula)
14:00  - 15:00 Näitering WILHELMIINE 3. kl (aula)  (Aula)
15:00  - 17:00 Muusikateater(aula)  (Aula)
16:15  - 17:45 Rootsi keel ja kultuur C202  (Üldkategooria)
17:00  - 19:00 Viimsi Kooliteater(aula)  (Aula)
17:00  - 19:15 M.Eliste Muusikastuudio(A101,B216)  (Üldkategooria)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B216,217)  (Üldkategooria)
19:00  - 21:00 FlexsusPilates(A102)  (Üldkategooria)
19:00  - 21:30 Vilistlaste rahvatants(aula)  (Aula)
13.09.2018
10:05  - 12:05 Rütmika(aula)  (Aula)
14:00  - 16:15 Rahvatants (Agne) 3.-4., 6.-8. kl  (Aula)
16:00  - 19:00 Näitetrupp EKSPERIMENT gümnaasium aula)  (Aula)
16:00  - 19:00 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
14.09.2018
  Spordipäev  (Üldkategooria)
08:15  - 10:50 Rütmika(aula)  (Aula)
12:15  - 13:00 Rütmika(aula)  (Aula)
13:15  - 14:00 Näitetrupp EKSPERIMENT 1. klass (aula)  (Üldkategooria)
13:30  - 18:00 M.Eliste Muusikastuudio(A107)  (Üldkategooria)
14:00  - 15:00 ActiveStudio(aula)?  (Aula)
14:00  - 18:00 M.Eliste Muusikastuudio(A114)  (Üldkategooria)
15.09.2018
10:30  - 16:30 Leelo vol2(B213,216,217,õp.tuba II k.)  (Üldkategooria)
16.09.2018
10:30  - 16:30 Leelo vol2(B213,216,217,õp.tuba II k.)  (Üldkategooria)
  

Powered by VCalendar.