Kalender

November, 2019
E T K N R L P  
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Nädala sündmused, Aprill 16, 2018 - Aprill 22, 2018
16.04.2018
10:05  - 10:50 Rütmika(aula)  (Aula)
12:00  - 12:15 Tantsuvahetund(aula)  (Aula)
13:00  - 15:00 Näitetrupp"Wilhelmiine" 2.- 3.kl.(aula)  (Aula)
13:15  - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A213)  (Üldkategooria)
14:00  - 15:30 TORE(C311)  (Meediaklass)
14:15  - 17:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (raamatukogu)  (Üldkategooria)
15:00  - 15:45 Programmeerimine algajatele (A301)  (Üldkategooria)
15:00  - 17:30 Eakate inglise keel(C131)  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Eelkool (A205,107,215,105)  (Üldkategooria)
15:45  - 18:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
15:45  - 20:00 M.Eliste Laulustuudio(bändiruum)  (Üldkategooria)
15:50  - 16:45 Eelkooli üritus(aula)  (Aula)
16:00  - 18:00 Eelkool (A307)  (Üldkategooria)
17:00  - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)  (Aula)
17:15  - 19:15 Kodutütred(C129)  (Üldkategooria)
17:45  - 19:15 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
18:30  - 20:30 Gümnasisti etenduse proov (aula)  (Aula)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B213,217.al.19.15 B216)  (Üldkategooria)
17.04.2018
08:15  - 13:00 Rütmika(aula)  (Aula)
09:00  - 13:00 Tantsupäev(aula)  (Aula)
12:00  - 12:15 Tantsuvahetund (aula)  (Aula)
13:15  - 14:55 Matemaatikaring "Nupula" A113  (Üldkategooria)
14:00  - 14:45 Nutikad matemaatikud A107  (Üldkategooria)
14:00  - 15:00 Inglise keele ring(A315)  (Üldkategooria)
14:00  - 16:00 Muusikateatri ring (aula)  (Aula)
14:00  - 16:30 Teadusring Taibu (labor C216)  (Üldkategooria)
14:15  - 15:00 Matemaatikaring "Nuputaja" C308  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Järeltööde klass (C204)  (Üldkategooria)
15:00  - 17:30 Viimsi Gümnaasiumi sisseastumistesti lisatesti läbiviimine  (Üldkategooria)
15:05  - 15:50 Matemaatikakursus "Eukleides" C305  (Üldkategooria)
15:30  - 17:00 Eakate inglise keel(C131)  (Üldkategooria)
15:30  - 18:00 Töötuba ateljee  (Ateljee)
15:45  - 18:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Noortekoori proov(B216,217)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Näitering "Eksperiment" põhikool (aula)  (Aula)
16:15  - 19:00 M.Eliste Muusikastuudio(A101)  (Üldkategooria)
18:00  - 20:00 Toitumise loeng (C311)  (Meediaklass)
18:00  - 21:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
19:00  - 20:30 Õpetajate naisrühm(aula)  (Aula)
19:00  - 21:00 KÜ Murdlaine koosolek(ateljee)  (Ateljee)
20:30  - 22:00 Gümnasisti etenduse proov (aula)?  (Aula)
18.04.2018
10:05  - 10:50 Rütmika(aula)  (Aula)
13:00  - 15:00 Näitetrupp"Wilhelmiine" 2.-3.kl.(aula)  (Aula)
14:00  - 18:00 Valikaine"Kooli meedia"(bändiruum)  (Üldkategooria)
14:10  - 18:00 Robootika/elektroonikakursus Digi (C137)  (Üldkategooria)
14:15  - 15:00 Multimeediaring (A110)  (Üldkategooria)
14:15  - 17:30 Robootika/Digi (C137)  (Üldkategooria)
15:00  Õppenõukogu(aula)  (Aula)
15:00  - 17:00 Viimsi Kooliteater (aula)  (Aula)
15:30  - 17:00 Rootsi keel ja kultuur C202  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Hiina keel ja kultuur A103  (Üldkategooria)
16:00  - 17:00 Kosmosering "Päikesüsteem ja kosmos" A104  (Üldkategooria)
16:30  - 20:00 Gümnasisti etendus (aula)  (Aula)
17:45  - 19:05 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B213,217.al.19.15 B216)  (Üldkategooria)
20:00  - 22:00 Vilistlaste rahvatants(aula)  (Aula)
19.04.2018
10:05  - 10:50 Rütmika(aula)  (Aula)
12:00  - 12:15 Tantsuvahetund (aula)  (Aula)
13:00  - 15:00 Käsitööring A313  (Üldkategooria)
14:00  - 16:00 Rahvatants (aula)  (Aula)
14:00  - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus  (Üldkategooria)
14:15  - 15:00 Laste jooga C314  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Noortekoori proov(B216,217)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Näitering "Eksperiment" gümnaasium (aula)  (Aula)
16:15  - 19:00 M.Eliste Muusikastuudio(A101)  (Üldkategooria)
16:30  - 18:00 R.Ottosoni PK klubi(C129)  (Üldkategooria)
17:00  - 21:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
17:30  - 20:00 Viimsi Noortevolikogu(C311)  (Meediaklass)
19:00  - 21:00 Mereranna 2KÜ koosolek(ateljee)  (Ateljee)
20.04.2018
08:15  - 13:55 Rütmika(aula)  (Aula)
13:00  - 14:30 Näitering "Eksperiment" algkool (C311)  (Meediaklass)
14:00  - 15:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201  (Üldkategooria)
14:15  - 16:00 Arhitektuuriring "Ruum ja vorm" A102  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Järeltööde klass  (Üldkategooria)
15:00  - 17:30 Rockiring (bändiruum)  (Üldkategooria)
15:10  - 15:55 Programmeerimisring "Püüton" A301  (Üldkategooria)
21.04.2018
10:00  - 20:00 Näitering"Eksperiment"proov(aula,kodundus)  (Aula)
22.04.2018
  
  

Powered by VCalendar.