Kalender

Oktoober, 2019
E T K N R L P  
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Nädala sündmused, Aprill 9, 2018 - Aprill 15, 2018
09.04.2018
08:15  - 09:00 Loeng 9f, 9g ja 9d(aula)  (Aula)
10:00  - 14:00 8. klasside loengud (C311)  (Meediaklass)
10:05  - 10:50 Rütmika(aula)  (Aula)
10:50  - 11:30 1 kl.proov(aula)  (Aula)
13:00  - 15:00 Näitetrupp"Wilhelmiine" 2.- 3.kl.(aula)  (Aula)
13:15  - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A213)  (Üldkategooria)
14:00  - 15:30 TORE(C311)  (Meediaklass)
14:15  - 17:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (raamatukogu)  (Üldkategooria)
15:00  - 15:30 Bändiruum  (Üldkategooria)
15:00  - 15:45 Programmeerimine algajatele (A301)  (Üldkategooria)
15:00  - 17:30 Eakate inglise keel(C131)  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Eelkool (A205)  (Üldkategooria)
15:45  - 18:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
15:45  - 20:00 M.Eliste Laulustuudio(bändiruum)  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Eelkool (A307)  (Üldkategooria)
17:00  - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)  (Aula)
17:15  - 19:15 Kodutütred(C129)  (Üldkategooria)
17:45  - 19:15 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B213,217.al.19.15 B216)  (Üldkategooria)
10.04.2018
08:15  - 10:00 ÕE kodundus  (Üldkategooria)
08:15  - 13:00 Rütmika(aula)  (Aula)
10:00  - 11:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
10:50  - 11:15 1 kl.proov(aula)  (Aula)
12:00  - 12:15 Tantsuvahetund (aula)  (Aula)
13:15  - 14:55 Matemaatikaring "Nupula" A113  (Üldkategooria)
14:00  - 14:45 Nutikad matemaatikud A107  (Üldkategooria)
14:00  - 15:00 Inglise keele ring(A315)  (Üldkategooria)
14:00  - 16:00 Muusikateatri ring (aula)  (Aula)
14:00  - 16:30 Teadusring Taibu (labor C216)  (Üldkategooria)
14:05  - 16:40 Seltskonnatants (aula)  (Aula)
14:15  - 15:00 Matemaatikaring "Nuputaja" C308  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Järeltööde klass (C204)  (Üldkategooria)
15:00  - 20:00 DOONORIPÄEV 16-19.30(aatrium)  (Üldkategooria)
15:05  - 15:50 Matemaatikakursus "Eukleides" C305  (Üldkategooria)
15:30  - 17:00 Eakate inglise keel(C131)  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Eelkool (A107)  (Üldkategooria)
15:45  - 18:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Noortekoori proov(B216,217)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Näitering "Eksperiment" põhikool (aula)  (Aula)
16:15  - 19:00 M.Eliste Muusikastuudio(A101)  (Üldkategooria)
17:00  - 21:00 Luuleõhtu (ateljee)  (Ateljee)
18:00  - 20:00 Hoolekogu koosolek C311  (Nõupidamine)
18:00  - 21:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
19:00  - 20:30 Õpetajate naisrühm(aula)  (Aula)
11.04.2018
09:00  - 21:00 Harjumaa LTP eelproovid al.10.00(aula)  (Aula)
10:05  - 10:50 Rütmika  (Üldkategooria)
13:00  - 15:00 Näitetrupp"Wilhelmiine" 2.-3.kl  (Üldkategooria)
14:00  - 18:00 Valikaine"Kooli meedia"(bändiruum)  (Üldkategooria)
14:10  - 18:00 Robootika/elektroonikakursus Digi (C137)  (Üldkategooria)
14:15  - 15:00 Multimeediaring (A110)  (Üldkategooria)
14:15  - 17:30 Robootika/Digi (C137)  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Viimsi Kooliteater   (Üldkategooria)
15:30  - 17:00 Rootsi keel ja kultuur C202  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Hiina keel ja kultuur A103  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Eelkool (A307)  (Üldkategooria)
15:30  - 18:00 Töötuba(ateljee)  (Ateljee)
16:00  - 17:00 Kosmosering "Päikesüsteem ja kosmos" A104  (Üldkategooria)
17:45  - 19:05 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
18:00  - 19:30 Kundalini jooga (ateljee)  (Ateljee)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B213,217.al.19.15 B216)  (Üldkategooria)
20:00  - 22:00 Vilistlaste rahvatants(ateljee)  (Ateljee)
12.04.2018
08:30  - 10:00 1 kl.proov(aula)  (Aula)
10:05  - 10:50 Rütmika(aula)  (Aula)
12:00  - 12:15 Tantsuvahetund (aula)  (Aula)
13:00  - 15:00 Käsitööring A313  (Üldkategooria)
13:45  - 14:45 Bändiruum  (Üldkategooria)
14:00  - 16:00 Rahvatants (aula)  (Aula)
14:00  - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus  (Üldkategooria)
14:15  - 15:00 Laste jooga C314  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Eelkool (A105)  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Noortekoori proov(B216,217)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Näitering "Eksperiment" gümnaasium (aula)  (Aula)
16:15  - 19:00 M.Eliste Muusikastuudio(A101)  (Üldkategooria)
16:30  - 18:00 R.Ottosoni PK klubi(C129)  (Üldkategooria)
17:00  - 21:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
13.04.2018
08:15  - 13:55 Rütmika  (Üldkategooria)
08:15  - 23:30 12 kl. tutipäev,lõpukella aktus al.12.15,ball al.19.00(aula)  (Aula)
13:00  - 14:30 Näitering "Eksperiment" algkool (C311)  (Meediaklass)
14:00  - 15:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201  (Üldkategooria)
14:15  - 16:00 Arhitektuuriring "Ruum ja vorm" A102  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Järeltööde klass  (Üldkategooria)
15:00  - 17:30 Rockiring (bändiruum)  (Üldkategooria)
15:10  - 15:55 Programmeerimisring "Püüton" A301  (Üldkategooria)
14.04.2018
10:30  - 17:30 Leelo vol.2 laululaager(aula,õp.tuba,B213,B216,B217)  (Aula)
11:00  - 12:00 FlexusPilates(A112)  (Üldkategooria)
13:00  - 18:00 Loovtöö juhendamine A124  (Üldkategooria)
15.04.2018
10:00  - 16:00 Koolinoorte mälumängumeistrivõistluste finaal (aula, aatrium)  (Aula)
11:00  - 17:00 Noortekoori laager(B216,217)  (Üldkategooria)
  

Powered by VCalendar.