Kalender

November, 2019
E T K N R L P  
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Nädala sündmused, Veebruar 26, 2018 - Märts 4, 2018
26.02.2018
  Koristus ja korrastustööd(kodundus)  (Üldkategooria)
09:30  - 14:00 Arenguvestlused(A107)  (Üldkategooria)
10:00  - 20:00 Näitering"Eksperiment"proov(aula)  (Aula)
12:00  - 16:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
12:00  - 16:00 Arenguvestlused(A105)  (Üldkategooria)
15:00  - 17:30 Eakate inglise keel(C131)  (Üldkategooria)
15:45  - 18:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Arenguvestlused(A-124)  (Üldkategooria)
17:15  - 19:15 Kodutütred(C129)  (Üldkategooria)
18:00  - 19:30 Kundalini jooga (ateljee)  (Ateljee)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B213,217.al.19.15 B216)  (Üldkategooria)
18:45  - 19:45 Flexus Pilates(A112)  (Üldkategooria)
27.02.2018
  Koristus ja korrastustööd(kodundus)  (Üldkategooria)
09:30  - 14:00 Arenguvestlused(A107)  (Üldkategooria)
10:00  - 20:00 Näitering"Eksperiment"proov(aula)  (Aula)
12:00  - 16:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
13:00  - 19:00 Arenguvestlused(A105)  (Üldkategooria)
15:30  - 17:00 Eakate inglise keel(C131)  (Üldkategooria)
15:45  - 18:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Noortekoori proov(B216,217)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Arenguvestlused(A-124)  (Üldkategooria)
18:00  - 20:30 Haabneeme Autokool C204  (Üldkategooria)
18:00  - 21:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
28.02.2018
  Koristus ja korrastustööd(kodundus)  (Üldkategooria)
09:30  - 14:00 Arenguvestlused(A107)  (Üldkategooria)
13:00  - 19:00 Arenguvestlused(A105)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Arenguvestlused(A-124)  (Üldkategooria)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B213,217.al.19.15 B216)  (Üldkategooria)
18:45  - 19:45 Flexus Pilates(A112)  (Üldkategooria)
20:00  - 22:00 Vilistlaste rahvatants(aula)  (Aula)
01.03.2018
  Koristus ja korrastustööd(kodundus)  (Üldkategooria)
10:05  - 10:50 Rütmika(aula)  (Aula)
15:00  - 17:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Noortekoori proov(B216,217)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Näitering "Eksperiment" gümnaasium (aula)  (Aula)
16:30  - 18:00 R.Ottosoni PK klubi(C129)  (Üldkategooria)
17:00  - 21:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
02.03.2018
  Koristus ja korrastustööd(kodundus)  (Üldkategooria)
13:00  - 14:30 Näitering "Eksperiment" algkool (C311)  (Meediaklass)
03.03.2018
09:00  - 18:00 Haabneeme Autokool C129  (Üldkategooria)
09:00  - 20:00 Näitering"Eksperiment" laager(aula)  (Aula)
04.03.2018
09:00  - 19:00 Näitering"Eksperiment" laager(ateljee)  (Ateljee)
13:00  - 20:00 "Keerise" proov(aula)  (Aula)
  

Powered by VCalendar.