Kalender

November, 2019
E T K N R L P  
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Nädala sündmused, Veebruar 12, 2018 - Veebruar 18, 2018
12.02.2018
10:05  - 10:50 Rütmika(aula)  (Aula)
13:00  - 15:00 Näitetrupp"Wilhelmiine" 2.- 3.kl.(aula)  (Aula)
13:15  - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A213)  (Üldkategooria)
14:15  - 17:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (raamatukogu)  (Üldkategooria)
15:00  - 15:45 Programmeerimine algajatele (A301)  (Üldkategooria)
15:00  - 17:30 Eakate inglise keel(C131)  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Eelkool (A205)  (Üldkategooria)
15:45  - 18:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
15:45  - 20:00 M.Eliste Laulustuudio(bändiruum)  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Eelkool (A307)  (Üldkategooria)
16:00  - 22:00 Viimsi Kooliteatri etendus"Valge tee kutse"al.19.00(aula,kodundus,A102,104)  (Aula)
17:00  - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)  (Aula)
17:15  - 19:15 Kodutütred(C129)  (Üldkategooria)
17:45  - 19:15 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
18:00  - 19:30 Kundalini jooga (ateljee)  (Ateljee)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B213,217.al.19.15 B216)  (Üldkategooria)
18:45  - 19:45 Flexus Pilates(A112)  (Üldkategooria)
19:00  - 21:00 Jalgpalli koosolek (C311)  (Meediaklass)
13.02.2018
08:15  - 13:00 Rütmika(aula)  (Aula)
13:15  - 14:55 Matemaatikaring "Nupula" A113  (Üldkategooria)
14:00  - 14:45 Nutikad matemaatikud A107  (Üldkategooria)
14:00  - 15:00 Inglise keele ring(A315)  (Üldkategooria)
14:00  - 16:00 Muusikateatri ring (aula)  (Aula)
14:00  - 16:30 Teadusring Taibu (labor C216)  (Üldkategooria)
14:15  - 15:00 Matemaatikaring "Nuputaja" C308  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Järeltööde klass (C204)  (Üldkategooria)
15:05  - 15:50 Matemaatikakursus "Eukleides" C305  (Üldkategooria)
15:30  - 17:00 Eakate inglise keel(C131)  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Eelkool (A107)  (Üldkategooria)
15:45  - 18:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Noortekoori proov(B216,217)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Näitering "Eksperiment" põhikool (aula)  (Aula)
16:00  - 22:00 Viimsi Kooliteatri etendus"Valge tee kutse"al.19.00(aula,kodundus,A102,104)  (Aula)
16:15  - 19:00 M.Eliste Muusikastuudio(A101)  (Üldkategooria)
18:00  - 20:30 Haabneeme Autokool C204  (Üldkategooria)
18:00  - 21:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
14.02.2018
10:05  - 10:50 Rütmika(aula)  (Aula)
13:00  - 15:00 Näitetrupp"Wilhelmiine" 2.-3.kl.(aula)  (Aula)
13:10  - 13:55 Kohtumine 9 kl.(C311)  (Meediaklass)
14:00  - 18:00 Valikaine"Kooli meedia"(bändiruum)  (Üldkategooria)
14:10  - 18:00 Robootika/elektroonikakursus Digi (C137)  (Üldkategooria)
14:15  - 15:00 Multimeediaring (A110)  (Üldkategooria)
14:15  - 17:30 Robootika/Digi (C137)  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Viimsi Kooliteater (aula)  (Aula)
15:30  - 17:00 Rootsi keel ja kultuur C202  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Hiina keel ja kultuur A103  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Eelkool (A307)  (Üldkategooria)
16:00  - 17:00 Kosmosering "Päikesüsteem ja kosmos" A104  (Üldkategooria)
17:45  - 19:05 M.Eliste Muusikastuudio(B216)  (Üldkategooria)
18:00  - 19:30 Kundalini jooga (C311)  (Meediaklass)
18:00  - 20:00 PEREÕHTU(terve maja)  (Üldkategooria)
18:30  - 20:30 Kirikukoor(B213,217.al.19.15 B216)  (Üldkategooria)
18:45  - 19:45 Flexus Pilates(A112)  (Üldkategooria)
20:00  - 22:00 Vilistlaste rahvatants(C311)  (Meediaklass)
15.02.2018
10:05  - 10:50 Rütmika(aula)  (Aula)
11:00  - 12:00 Kohtumine kirjanikuga 9.-10.kl.(aula)  (Aula)
13:00  - 15:00 Käsitööring A313  (Üldkategooria)
14:00  - 16:00 Rahvatants (aula)  (Aula)
14:00  - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus  (Üldkategooria)
14:15  - 15:00 Laste jooga C314  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Eelkool (A215)  (Üldkategooria)
15:30  - 17:30 Eelkool (A105)  (Üldkategooria)
16:00  - 18:00 Noortekoori proov(B216,217)  (Üldkategooria)
16:00  - 19:00 Näitering "Eksperiment" gümnaasium (aula)  (Aula)
16:00  - 22:00 Viimsi Kooliteatri etendus"Valge tee kutse"al.19.00(aula,kodundus,A102,104)  (Aula)
16:15  - 19:00 M.Eliste Muusikastuudio(A101)  (Üldkategooria)
16:30  - 18:00 R.Ottosoni PK klubi(C129)  (Üldkategooria)
17:00  - 21:00 Bändiruum  (Üldkategooria)
17:30  - 20:00 Seminar II(B201)  (Üldkategooria)
18:00  - 20:00 Projekti proov(ateljee)  (Ateljee)
16.02.2018
08:15  - 13:55 Rütmika(aula)  (Aula)
13:00  - 14:30 Näitering "Eksperiment" algkool (C311)  (Meediaklass)
14:00  - 15:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201  (Üldkategooria)
14:15  - 16:00 Arhitektuuriring "Ruum ja vorm" A102  (Üldkategooria)
15:00  - 17:00 Järeltööde klass  (Üldkategooria)
15:00  - 17:30 Rockiring (bändiruum)  (Üldkategooria)
15:10  - 15:55 Programmeerimisring "Püüton" A301  (Üldkategooria)
16:00  - 22:00 Viimsi Kooliteatri etendus"Valge tee kutse"al.19.00(aula,kodundus,A102,104)  (Aula)
17.02.2018
09:00  - 13:00 Arenguvestlused(A-124)  (Üldkategooria)
09:00  - 16:00 Broneeritud(C235)  (Üldkategooria)
10:00  - 20:00 Näitering"Eksperiment" laager(ateljee,ateljee,B216)  (Aula)
18.02.2018
09:00  - 20:00 Näitering"Eksperiment" laager(ateljee)  (Ateljee)
10:30  - 17:30 Leelo vol.2 laululaager(õp.tuba,B213,B216,B217)  (Üldkategooria)
19:00  - 21:00 Nõupidamine(C214)  (Üldkategooria)
  

Powered by VCalendar.