◀Aprill 2024 - Mai 2024▶
näd | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | Laupäev | Pühapäev |
---|
16 | 15 Aprill
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-6. kl) aula
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
15:00 - 17:30 Eelkool A212
16:00 - 18:30 Eelkool A113
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
16 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
17:00 - 18:00 Viimsi Purjespordikeskuse tunnid C129
|
17 Apr
8:00 - 18:00 Koolitoidu teemapäev
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:30 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
15:00 - 17:30 Eelkool A114
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:30 - 18:00 EÕM koolitus klassis C313
15:30 - 18:00 Eelkool A213
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
19:00 - 21:00 Mereranna tee 2 ühistu koosolek C316
|
18 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:00 - 20:00 Kooli kevadkontsert aulas
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
19:00 - 20:00 Kodunduse klassi broneering
|
19 Apr
8:15 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
12:45 - 14:00 6. klasside lühifilmide festival aulas
15:00 - 17:30 3c klassiõhtu A107
17:00 - 19:30 3e klassiõhtu kodunduse klassis
|
20 Apr |
21 Apr
11:00 - 19:00 Tuulte vallas
|
17 | 22 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-6. kl) aula
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
15:00 - 17:30 Eelkool A212
16:00 - 18:30 Eelkool A113
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
23 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
17:00 - 18:00 Viimsi Purjespordikeskuse tunnid C129
|
24 Apr |
25 Apr |
26 Apr |
27 Apr |
28 Apr
11:00 - 19:00 Tuulte vallas
|
18 | 29 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-6. kl) aula
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
15:00 - 17:30 Eelkool A212
16:00 - 18:30 Eelkool A113
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
30 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
17:00 - 18:00 Viimsi Purjespordikeskuse tunnid C129
|
1 Mai |
2 Mai
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
|
3 Mai
8:15 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
17:00 - 20:00 Filmiõhtu aulas
18:00··· 6e klassiöö
|
4 Mai
···10:00 6e klassiöö
|
5 Mai
11:00 - 14:00 Näitering aulas
|
19 | 6 Mai
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-6. kl) aula
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
7 Mai
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
18:00 - 20:00 Lastevanemate koosolek aulas
18:00 - 19:30 Lastevanemate koolitus
|
8 Mai
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:30 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
9 Mai
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
|
10 Mai
8:15 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
|
11 Mai |
12 Mai |
20 | 13 Mai
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
13:00 - 16:00 Rahvatants (1.-6. kl) aula
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
14 Mai
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
|
15 Mai
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:30 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
16 Mai
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
10:15 - 12:15 Loeng veebiohtudest aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
|
17 Mai
8:15 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
|
18 Mai |
19 Mai |
21 | 20 Mai
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Rahvatants ( 1.-6. kl.) aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
16:30 - 19:00 Näitering aulas
18:30 - 20:00 Kirikukoori proovid B216,B217
|
21 Mai
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
|
22 Mai
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:30 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
23 Mai
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
|
24 Mai
8:15 - 13:00 Rütmika tunnid aulas
|
25 Mai
11:30 - 17:30 Harjumaa seeniorite tantsupidu aulas
|
26 Mai |