◀Märts 2024 - Aprill 2024▶
näd | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | Laupäev | Pühapäev |
---|
11 | 11 Märts
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
14:00 - 17:30 Rahvatants (1.-6. kl) aula
15:00 - 17:30 Eelkool A212
16:00 - 18:30 Eelkool A113
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
12 Mär
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
17:00 - 18:00 Viimsi Purjespordikeskuse tunnid C129
|
13 Mär
9:00 - 11:30 Algklasside etluskonkurss aulas
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:30 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
15:00 - 17:30 Eelkool A114
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:30 - 18:00 Eelkool A213
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
18:45 - 20:30 Käsipalli koosolek B201
|
14 Mär
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
|
15 Mär
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
11:15 - 13:00 Kohtumine Aidi Vallikuga aulas
13:30 - 15:30 Kunsti- ja meistertamisring A201
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
|
16 Mär
9:00 - 16:00 Näitering aulas
|
17 Mär
11:00 - 19:00 Tuulte vallas
|
12 | 18 Mär
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
14:00 - 17:30 Rahvatants (1.-6. kl) aula
15:00 - 17:30 Eelkool A212
16:00 - 18:30 Eelkool A113
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
19 Mär
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
9:00 - 10:00 Loengusari lõpetajatele
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
17:00 - 18:00 Viimsi Purjespordikeskuse tunnid C129
|
20 Mär
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:30 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
15:00 - 17:30 Eelkool A114
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:30 - 18:00 Eelkool A213
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
21 Mär
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
9:30 - 11:00 Kohtumine Epp Petronega aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:00 - 21:00 Filmiõhtu aulas ja kodundus klassis
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
|
22 Mär
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:30 - 15:30 Kunsti- ja meistertamisring A201
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
|
23 Mär |
24 Mär
11:00 - 19:00 Tuulte vallas
|
13 | 25 Mär
8:15 - 11:00 Võõrkeeelte nädal aulas
11:00 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
14:00 - 17:30 Rahvatants (1.-6. kl) aula
15:00 - 17:30 Eelkool A212
16:00 - 18:30 Eelkool A113
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
26 Mär
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
17:00 - 18:00 Viimsi Purjespordikeskuse tunnid C129
18:00 - 21:00 Mereranna tee 2 ühistu koosolek C316
|
27 Mär
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:30 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
15:00 - 17:30 Eelkool A114
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:30 - 18:00 Eelkool A213
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
28 Mär
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
|
29 Mär
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:30 - 15:30 Kunsti- ja meistertamisring A201
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
|
30 Mär |
31 Mär
11:00 - 19:00 Tuulte vallas
|
14 | 1 Aprill
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
14:00 - 17:30 Rahvatants (1.-6. kl) aula
15:00 - 17:30 Eelkool A212
16:00 - 18:30 Eelkool A113
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
2 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
17:00 - 18:00 Viimsi Purjespordikeskuse tunnid C129
|
3 Apr
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:30 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
15:00 - 17:30 Eelkool A114
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:30 - 18:00 Eelkool A213
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
4 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
|
5 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:30 - 15:30 Kunsti- ja meistertamisring A201
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
|
6 Apr |
7 Apr
11:00 - 19:00 Tuulte vallas
|
15 | 8 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
14:00 - 17:30 Rahvatants (1.-6. kl) aula
15:00 - 17:30 Eelkool A212
16:00 - 18:30 Eelkool A113
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
9 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
17:00 - 18:00 Viimsi Purjespordikeskuse tunnid C129
|
10 Apr
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:30 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
15:00 - 17:30 Eelkool A114
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:30 - 18:00 Eelkool A213
16:30 - 21:45 Segakooride eelproov aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
11 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
|
12 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:30 - 15:30 Kunsti- ja meistertamisring A201
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
|
13 Apr |
14 Apr
11:00 - 19:00 Tuulte vallas
|
16 | 15 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A115
14:00 - 16:30 Mõtte- ja lauamängud A204
14:00 - 17:30 Rahvatants (1.-6. kl) aula
15:00 - 17:30 Eelkool A212
16:00 - 18:30 Eelkool A113
17:30 - 20:00 Näitering aulas
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
16 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:30 Teadusring "Taibu" 2. ja 3. klass (C216)
13:00 - 14:00 Robootika A201
17:00 - 18:00 Viimsi Purjespordikeskuse tunnid C129
18:00 - 19:30 Lastevanemate koolitus
|
17 Apr
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:30 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
15:00 - 17:30 Eelkool A114
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:30 - 18:00 Eelkool A213
18:30 - 20:30 Kirikukoori proovid B216,B217
|
18 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 15:00 Malering C204
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 17:30 Eelkool A115
15:00 - 16:30 Programmeerimisring "Püüton" A301
15:30 - 17:00 Matemaatika lisakursus C308
18:00 - 20:00 Kooli kevadkontsert aulas
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proovid B216, B217
|
19 Apr
8:15 - 13:00 Rütmikatunnid aulas
13:30 - 15:30 Kunsti- ja meistertamisring A201
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
|
20 Apr |
21 Apr
11:00 - 19:00 Tuulte vallas
|