Kalender

August, 2019
E T K N R L P  
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Kuu sündmused, Jaanuar 2019
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev  
 
19:30 - 21:30 Bändiruum

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

15:00 - 16:30 Õmblusring C104
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)

15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring
19:00 - 21:00 Bändiruum



14:00 - 16:30 Animatsioonikursus A206
14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund aulas
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 17:30 Mängukool(A124)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)
19:30 - 21:30 Bändiruum

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-110,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

09:10 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
13:00 - 14:45 Proov(aula)
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring
19:00 - 21:00 Bändiruum

09:00 - 18:00 FlexsusPilates(A102)

11:00 - 15:00 Kooliteatri proov

14:00 - 16:30 Animatsioonikursus A206
14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund aulas
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)
19:30 - 21:30 Bändiruum

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-110,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
18:00 - 19:30 Nõupidamine C311
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:00 - 21:00 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

09:10 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring
17:00 - 20:00 Rahvatantsu proov(aula)
19:00 - 21:00 Bändiruum

11:00 - 18:00 "Keerise"proov(aula)


14:00 - 16:30 Animatsioonikursus A206
14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund aulas
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)
16:00 - 17:30 Mängukool(A124)
19:30 - 21:30 Bändiruum

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-110,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:00 - 21:00 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

09:10 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:30 - 18:30 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring
16:00 - 22:00 Proov(aula)
19:00 - 21:00 Bändiruum

11:00 - 17:00 Proov(aula)


14:00 - 16:30 Animatsioonikursus A206
14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
14:00 - 15:00 Proov(A101)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund aulas
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
14:00 - 15:00 Proov B216
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)
19:30 - 21:30 Bändiruum

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-110,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:00 - 21:00 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

09:10 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)
     

Powered by VCalendar.