Kalender

November, 2019
E T K N R L P  
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Kuu sündmused, November 2018
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev  
     
09:10 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring
18:00 - 22:30 5d klassiõhtu(C304)

09:00 - 18:00 FlexsusPilates(C302)
09:00 - 17:00 Haabneeme autokool(C204)

16:00 - 18:00 Proov(A101)

14:00 - 16:30 Animatsioonikursus A206
14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:00 - 20:30 Haabneeme autokool(C204)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund aulas
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)
19:00 - 21:00 Bändiruum

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-110,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

09:10 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring



14:00 - 16:30 Animatsioonikursus A206
14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:00 - 20:30 Haabneeme autokool(C204)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund aulas
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)
16:00 - 17:30 Mängukool(A124)
19:00 - 21:00 Bändiruum

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-110,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:00 - 21:00 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

09:10 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:00 Õppenõukogu(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring
19:00 - 21:00 Bändiruum



14:00 - 16:30 Animatsioonikursus A206
14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:00 - 20:30 Haabneeme autokool(C204)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund aulas
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-110,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

09:10 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
13:00 - 14:00 Näiteringi proov(aula)
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring
19:00 - 21:00 Bändiruum

10:00 - 16:00 Rahvatantsu proov(aula)

09:00 - 18:00 FlexsusPilates(A102)
18:00 - 20:00 Haabneeme autokool(C204)

14:00 - 16:30 Animatsioonikursus A206
14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:00 - 20:30 Haabneeme autokool(C204)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund aulas
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 17:30 Mängukool(A124)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)
19:30 - 22:00 Bändiruum

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-110,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

09:10 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
13:00 - 15:30 Aula kaunistamine
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring
19:00 - 21:00 Bändiruum
   

Powered by VCalendar.