Kalender

November, 2018
E T K N R L P  
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Kuu sündmused, Oktoober 2018
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev  

14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:00 - 20:30 Haabneeme autokool(C204)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 17:30 Mängukool(A124)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-105,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
16:00 - 17:00 Kosmosering (A104)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

10:05 - 12:05 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)

08:15 - 10:50 Rütmika(aula)
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring

09:00 - 18:00 FlexsusPilates(A102)
15:00 - 23:55 Korvapallikool(C223)

00:00 - 12:00 Korvapallikool(C223)

14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
14:00 - 16:00 6d kodundus
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:00 - 20:30 Haabneeme autokool(C204)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-105,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

10:05 - 12:05 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)
19:00 - 21:00 Rahvatantsu proov(aula)
20:00 - 22:00 Haabneeme autokool(C204)

08:15 - 10:50 Rütmika(aula)
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring
19:00 - 21:00 Bändiruum

12:00 - 19:00 Bändiruum

12:00 - 19:00 Bändiruum

14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 20:00 3e klassiõhtu(A212)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:00 - 20:30 Haabneeme autokool(C204)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 17:30 Mängukool(A124)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-105,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
16:00 - 17:00 Kosmosering (A104)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

10:05 - 12:05 Rütmika(aula)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
16:00 - 18:00 Eelkool(A-215)
18:00 - 21:00 Bändiruum
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)

08:15 - 10:50 Rütmika(aula)
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 18:45 Bändiruum rockiring
15:00 - 16:00 Aula ettevalm.
19:00 - 21:00 Bändiruum



08:15 - 16:15 Koolitus aulas
14:00 - 18:00 Animatsioonikursus A206
18:00 - 20:30 Haabneeme autokool(C204)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

10:00 - 11:00 Aula ettevalm.

18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

13:30 - 15:00 Koolitus C204
18:30 - 20:30 Vilistlaskoor(B217,216)
20:15 - 21:45 Nõupidamine B201

19:00 - 21:00 Bändiruum


16:30 - 18:00 proov A101

14:00 - 16:00 TORE ring(C311)
16:00 - 18:00 Eelkool (A-124)
17:00 - 18:30 Viimsi Kodutütred(C129)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 22:30 Bändiruum
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund aulas
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
16:00 - 17:30 Mängukool(A124)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-107)
18:00 - 20:30 Haabneeme autokool(C204)

13:30 - 14:15 Multimeedia A206, C315
14:00 - 15:00 Malering C310
15:00 - 17:00 Muusikateater(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A-105,122)
16:00 - 17:00 Kosmosering C123
16:00 - 17:00 Kosmosering (A104)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,217)
19:30 - 20:30 FlexsusPilates(A102)
       

Powered by VCalendar.