Kalender

September, 2019
E T K N R L P  
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Kuu sündmused, Aprill 2018
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev  
           
12:00 - 16:00 Teatriproov(aula, A107)
16:00 - 19:00 Etenduse proov (aula)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
10:50 - 11:30 1 kl.proov(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund(aula)
14:00 - 15:30 TORE(C311)
15:30 - 18:00 Töötuba(ateljee)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
10:50 - 11:15 1 kl.proov(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
14:05 - 16:40 Seltskonnatants (aula)
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
18:00 - 21:00 Bändiruum

08:15 - 10:05 Näiteringi proov aula
10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund(aula)
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
15:00 - 16:45 Koolitus(aula)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)

09:00 - 14:00 Golfi tutvustus(aula)
10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
13:45 - 14:45 Bändiruum
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
16:00 - 19:00 8a kl.üritus(kodundus)
17:00 - 21:00 Bändiruum

08:15 - 13:55 Rütmika(aula)
09:00 - 14:00 Golfi tutvustus(aula)
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass

09:00 - 18:00 FlexusPilates(A112)

09:00 - 15:00 FlexusPilates(A112)

08:15 - 09:00 Loeng 9f, 9g ja 9d(aula)
10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
10:50 - 11:30 1 kl.proov(aula)
14:00 - 15:30 TORE(C311)
15:00 - 15:30 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)

08:15 - 10:00 ÕE kodundus
08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
10:00 - 11:00 Bändiruum
10:50 - 11:15 1 kl.proov(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
14:05 - 16:40 Seltskonnatants (aula)
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
17:00 - 21:00 Luuleõhtu (ateljee)
18:00 - 20:00 Hoolekogu koosolek C311
18:00 - 21:00 Bändiruum

10:05 - 10:50 Rütmika
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
15:00 - 17:00 Viimsi Kooliteater
15:30 - 18:00 Töötuba(ateljee)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)

08:30 - 10:00 1 kl.proov(aula)
10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
13:45 - 14:45 Bändiruum
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
17:00 - 21:00 Bändiruum

08:15 - 13:55 Rütmika
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass

11:00 - 12:00 FlexusPilates(A112)


10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund(aula)
14:00 - 15:30 TORE(C311)
15:45 - 18:00 Bändiruum
15:50 - 16:45 Eelkooli üritus(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
09:00 - 13:00 Tantsupäev(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
15:30 - 18:00 Töötuba ateljee
15:45 - 18:00 Bändiruum
18:00 - 20:00 Toitumise loeng (C311)
18:00 - 21:00 Bändiruum

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
17:00 - 21:00 Bändiruum

08:15 - 13:55 Rütmika(aula)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)



10:00 - 14:00 Klassitöö(A205,208)
11:00 - 16:00 Proov aulas
12:00 - 15:45 Bändiruum
14:00 - 15:30 TORE(C311)
15:45 - 18:00 Bändiruum
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)

15:45 - 18:00 Bändiruum
18:00 - 21:00 Bändiruum

10:00 - 14:00 Klassitöö(A205,208)

12:00 - 13:00 Külalised lasteklubist
15:00 - 17:00 Bändiruum
17:00 - 21:00 Bändiruum


09:00 - 18:00 FlexusPilates(A112)

09:00 - 18:00 FlexusPilates(A112)

14:00 - 15:30 TORE(C311)
15:45 - 18:00 Bändiruum
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)
           

Powered by VCalendar.