Kalender

November, 2019
E T K N R L P  
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Kuu sündmused, Märts 2018
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev  
     
10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
15:00 - 17:00 Bändiruum
17:00 - 21:00 Bändiruum


09:00 - 18:00 Haabneeme Autokool C129

13:00 - 20:00 "Keerise" proov(aula)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)
18:00 - 20:30 Haabneeme Autokool C204
18:45 - 19:45 FlexusPilates(A112)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
18:00 - 21:00 Bändiruum
18:00 - 20:30 Haabneeme Autokool C204

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund(aula)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)
18:45 - 19:45 FlexusPilates(A112)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
17:00 - 21:00 Bändiruum

08:15 - 13:55 Rütmika(aula)
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)

09:00 - 14:00 Arenguvestlused(A-124)


10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)
18:45 - 19:45 FlexusPilates(A112)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
18:00 - 21:00 Bändiruum
18:00 - 20:30 Haabneeme Autokool C204

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)
18:45 - 19:45 FlexusPilates(A112)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
17:00 - 21:00 Bändiruum
19:00 - 21:00 Rahvatants(aula)

08:15 - 13:55 Rütmika(aula)
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass


09:00 - 18:00 FlexsusPilatesA112
10:00 - 17:00 Koorilaager(B217,216)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund(aula)
14:00 - 15:30 TORE(C311)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)
18:45 - 19:45 FlexusPilates(A112)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
14:05 - 16:40 Seltskonnatants (aula)
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
17:00 - 21:00 Teleskoobivaatlused A104
18:00 - 21:00 Bändiruum
18:00 - 20:00 Koosolek (C311)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund(aula)
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)
18:45 - 19:45 FlexusPilates(A112)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:00 - 17:00 Töötuba(t.käsitöö)
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
17:00 - 21:00 Bändiruum
19:00 - 22:55 Moeakna ettevalm.(aula)

08:15 - 13:55 Rütmika(aula)
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass

09:00 - 18:00 FlexsusPilatesA112


10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
10:50 - 11:30 1 kl.proov(aula)
14:00 - 15:30 TORE(C311)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)
18:00 - 20:00 Haabneeme Autokool(C204)
18:45 - 19:45 FlexusPilates(A112)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
10:50 - 11:15 1 kl.proov(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
14:05 - 16:40 Seltskonnatants (aula)
15:30 - 18:00 Töötuba(ateljee)
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
18:00 - 21:00 Bändiruum

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)
18:45 - 19:45 FlexusPilates(A112)

07:00 - 08:00 AUTOBAHN ettevalmistus
10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
17:00 - 21:00 Bändiruum


 

Powered by VCalendar.