Kalender

Juuli, 2019
E T K N R L P  
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Kuu sündmused, Veebruar 2018
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev  
     
10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
17:00 - 21:00 Bändiruum
18:45 - 20:15 KK Viimsi koosolek(C129)

08:15 - 13:55 Rütmika(aula)
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass

09:00 - 18:00 Flexus Pilates(A112)

09:00 - 17:00 Klassitöö(A105,208)
13:00 - 18:00 T-käsitöö
19:00 - 21:30 Projekti ettevalm.(aula)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)
18:45 - 19:45 Flexus Pilates(A112)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
18:00 - 21:00 Bändiruum
18:00 - 20:30 Haabneeme Autokool C204

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)
18:45 - 19:45 Flexus Pilates(A112)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
17:00 - 21:00 Bändiruum

08:15 - 13:55 Rütmika(aula)
15:00 - 21:00 Õpilasfirma(kodundus)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)


08:00 - 10:00 Jooks-matk(aatrium)
08:00 - 16:00 Taaskasutusturg(aatrium)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 18:30 11 kl. rahvatants(aula)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)
18:45 - 19:45 Flexus Pilates(A112)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
18:00 - 21:00 Bändiruum
18:00 - 20:30 Haabneeme Autokool C204

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
13:10 - 13:55 Kohtumine 9 kl.(C311)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)
18:00 - 20:00 PEREÕHTU(terve maja)
18:00 - 19:30 Kundalini jooga (C311)
18:45 - 19:45 Flexus Pilates(A112)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
17:00 - 21:00 Bändiruum
17:30 - 20:00 Seminar II(B201)
18:00 - 20:00 Projekti proov(ateljee)

08:15 - 13:55 Rütmika(aula)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)

09:00 - 13:00 Arenguvestlused(A-124)
09:00 - 16:00 Broneeritud(C235)

19:00 - 21:00 Nõupidamine(C214)

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 18:30 11 kl. rahvatants(C311)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)
18:45 - 19:45 Flexus Pilates(A112)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
18:00 - 21:00 Bändiruum
18:00 - 20:30 KÜ koosolek(C129)
18:00 - 20:30 Haabneeme Autokool C204

10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)
18:45 - 19:45 Flexus Pilates(A112)

08:15 - 11:00 Aastapäeva proov (aula)
10:05 - 10:50 Rütmika(aula)
13:00 - 15:00 Käsitööring A313
14:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
17:00 - 21:00 Bändiruum
17:00 - 21:00 8c klassiõhtu(kodundus)

08:15 - 13:55 Rütmika(aula)
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)



09:30 - 14:00 Arenguvestlused(A107)
12:00 - 16:00 Arenguvestlused(A105)
12:00 - 16:00 Bändiruum
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 19:00 Arenguvestlused(A-124)
17:15 - 19:15 Kodutütred(C129)
18:45 - 19:45 Flexus Pilates(A112)

09:30 - 14:00 Arenguvestlused(A107)
12:00 - 16:00 Bändiruum
13:00 - 19:00 Arenguvestlused(A105)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 19:00 Arenguvestlused(A-124)
18:00 - 21:00 Bändiruum
18:00 - 20:30 Haabneeme Autokool C204

09:30 - 14:00 Arenguvestlused(A107)
13:00 - 19:00 Arenguvestlused(A105)
16:00 - 19:00 Arenguvestlused(A-124)
18:45 - 19:45 Flexus Pilates(A112)
       

Powered by VCalendar.