Kalender

Oktoober, 2019
E T K N R L P  
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Kuu sündmused, Aprill 2017
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev  
         
12:00 - 23:55 FC Tiigrid(C208)
16:00 - 17:30 Bändiruum

00:00 - 18:00 FC Tiigrid(C208)
16:00 - 19:00 Bändiruum
17:00 - 19:30 Rahvatantsu proov (aula)

08:15 - 09:55 Rütmika(aula)
10:05 - 10:50 Lõpukella proov(aula)
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:00 Eakate arvutiring(C137)
15:00 - 16:00 Bändiruum
16:00 - 21:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool(A307)
18:30 - 20:45 Viimsi Keeltekool(C129)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
13:00 - 14:00 Mudilaskoor2(aula)
13:30 - 14:30 Inglise keele ring(A315)
14:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
14:00 - 15:45 Seltskonnatants(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A215)
16:00 - 17:30 Noortekoor (B217,216)
17:00 - 19:00 Bändiruum
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)

08:15 - 09:00 7kl.(aula)
09:00 - 12:15 Juhtkonna koosolek
10:05 - 10:50 Rütmika (aula)
12:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:10 - 13:55 1 kl.mudilaskoor(A201)
15:00 - 22:00 Kätlini bron.(A-101)
15:00 - 19:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool(A116)
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Bändiruum

08:15 - 09:00 Lõpukella proov(aula)
09:10 - 09:55 Rütmika(aula)
11:15 - 12:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund(aula)
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
13:00 - 16:00 Rahvatants(aula)
15:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:00 - 18:00 Eelkool(A113)
16:30 - 18:00 Noortekoor (B217,216)
17:15 - 19:00 Fig.sõbrad(raamatukogu)

08:15 - 14:00 Rütmika(aula)
13:00 - 18:00 Bändiruum
14:00 - 16:00 Projekti töö (aula)
14:50 - 20:00 Seminar(C129)
17:00 - 23:55 FC Tiigrid(C208)

00:00 - 23:55 FC Tiigrid(C208)
09:00 - 18:00 Flexus Pilates(C302)
09:00 - 17:00 Seminar(C129)
16:00 - 17:30 Bändiruum

00:00 - 17:00 FC Tiigrid(C208)
09:00 - 18:00 Flexus Pilates(C302)
13:00 - 16:00 Bändiruum

08:15 - 09:55 Rütmika(aula)
08:15 - 09:00 Lõpukella proov(aula)
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:00 Eakate arvutiring(C137)
15:00 - 16:00 Bändiruum
16:00 - 21:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool(A307)
18:30 - 20:45 Viimsi Keeltekool(C129)

08:15 - 13:00 Rütmika
13:00 - 14:00 Mudilaskoor2(aula)
13:30 - 14:30 Inglise keele ring(A315)
14:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
14:00 - 15:45 Seltskonnatants
16:00 - 17:30 Noortekoor (B217,216)
17:00 - 19:00 Bändiruum
17:30 - 21:00 Nõupidamine C115
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:30 9 kl. koosolek(C208)

08:15 - 09:00 7kl.(aula)
10:05 - 10:50 Rütmika
12:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:10 - 13:55 1 kl.mudilaskoor(A201)
15:00 - 19:00 Bändiruum
15:00 - 22:00 Kätlini bron.(A-101)
15:30 - 17:30 Eelkool(A116)
18:30 - 21:00 Aula ettevalm.
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Bändiruum

09:00 - 11:00 12 kl. tegevused aulas
09:10 - 09:55 Rütmika
11:00 - 12:00 Proov aulas
11:15 - 12:00 Rütmika
12:15 - 13:00 Rütmika
13:00 - 18:30 Aula ettevalm.balliks
15:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:00 - 18:00 Eelkool(A113)
16:30 - 18:00 Noortekoor (B217,216)
17:15 - 19:00 Fig.sõbrad(raamatukogu)

13:00 - 18:00 Bändiruum

09:30 - 11:00 Seminar(C129)
16:00 - 17:30 Bändiruum

13:00 - 16:00 Bändiruum

15:00 - 16:00 Bändiruum
15:00 - 16:00 Eakate arvutiring(C137)
16:00 - 21:00 Bändiruum
18:30 - 20:45 Viimsi Keeltekool(C129)

08:00 - 19:00 Aula tehnilised tööd
14:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:00 - 17:30 Noortekoor (B217,216)
17:00 - 19:00 Bändiruum
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)

09:00 - 12:15 Juhtkonna koosolek
10:00 - 19:00 Aula tehnilised tööd
12:00 - 14:00 Bändiruum
15:00 - 19:00 Bändiruum
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Bändiruum

13:30 - 17:00 Uurimistöö proov
15:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:30 - 18:00 Noortekoor (B217,216)

13:00 - 18:00 Bändiruum

09:00 - 12:00 Flexus Pilates(C302)
16:00 - 17:30 Bändiruum

13:00 - 16:00 Bändiruum

08:15 - 09:55 Rütmika(aula)
10:00 - 17:00 Eesti keele riigieksam
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:00 Eakate arvutiring(C137)
15:00 - 16:00 Bändiruum
16:00 - 21:00 Bändiruum
18:30 - 20:45 Viimsi Keeltekool(C129)
20:15 - 21:15 Flexus Pilates(C302)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
09:00 - 15:00 Õpilaskohtumine (C311)
13:00 - 14:00 Mudilaskoor2(aula)
13:30 - 14:30 Inglise keele ring(A315)
14:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:00 - 17:30 Noortekoor (B217,216)
16:00 - 18:00 Eelkool(A215)
17:00 - 19:00 Bändiruum
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)

08:15 - 09:00 7kl.(aula)
09:00 - 12:15 Juhtkonna koosolek
10:00 - 12:00 Külalised Liepajast
10:05 - 10:50 Rütmika (aula)
12:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:10 - 13:55 1 kl.mudilaskoor(A201)
15:00 - 22:00 Kätlini bron.(A-101)
15:00 - 19:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool(A116)
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Bändiruum

09:10 - 09:55 Rütmika(aula)
11:15 - 12:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund(aula)
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
13:00 - 16:00 Rahvatants(aula)
15:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:00 - 18:00 Eelkool(A113)
16:30 - 18:00 Noortekoor (B217,216)

08:15 - 14:00 Rütmika(aula)
13:00 - 18:00 Bändiruum

09:00 - 21:00 Bändiruum
09:00 - 18:00 Flexus Pilates(C302)

13:00 - 16:00 Bändiruum
16:00 - 21:00 Bändiruum

Powered by VCalendar.