Kalender

November, 2019
E T K N R L P  
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Kuu sündmused, Veebruar 2017
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev  
   
08:15 - 09:00 7kl.(aula)
09:00 - 12:15 Juhtkonna koosolek
10:05 - 10:50 Rütmika (aula)
13:10 - 13:55 1 kl.mudilaskoor(A201)
15:00 - 19:00 Bändiruum
15:00 - 22:00 Kätlini bron.(A-101)
15:30 - 17:30 Eelkool(A116)
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Bändiruum

09:10 - 09:55 Rütmika(aula)
11:15 - 12:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund(aula)
13:00 - 16:00 Rahvatants(aula)
15:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:00 - 18:00 Eelkool(A113)
16:30 - 18:00 Noortekoor (B217,216)
17:15 - 19:00 Fig.sõbrad(raamatukogu)

08:15 - 14:00 Rütmika(aula)
13:00 - 18:00 Bändiruum

08:00 - 08:45 Proov aulas
09:00 - 18:00 Flexus Pilates(C302)
16:00 - 17:30 Bändiruum

13:00 - 16:00 Bändiruum

08:15 - 09:55 Rütmika(aula)
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:00 Eakate arvutiring(C137)
16:00 - 18:00 Eelkool(A307)
16:00 - 21:00 Bändiruum
17:00 - 18:30 Koosolek (nõupidamised)
18:30 - 20:45 Viimsi Keeltekool(C129)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
13:00 - 14:00 Mudilaskoor2(aula)
13:30 - 14:30 Inglise keele ring(A315)
14:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:00 - 18:00 Eelkool(A215)
16:00 - 17:30 Noortekoor (B217,216)
17:00 - 19:00 Bändiruum
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Harjutus trenn

08:15 - 09:00 7kl.(aula)
09:00 - 12:15 Juhtkonna koosolek
10:05 - 10:50 Rütmika (aula)
13:10 - 13:55 1 kl.mudilaskoor(A201)
15:00 - 19:00 Bändiruum
15:00 - 22:00 Kätlini bron.(A-101)
15:30 - 17:30 Eelkool(A116)
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Bändiruum

09:10 - 09:55 Rütmika(aula)
11:15 - 12:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund(aula)
13:00 - 16:00 Rahvatants(aula)
15:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:00 - 18:00 Eelkool(A113)
16:30 - 18:00 Noortekoor (B217,216)
17:15 - 19:00 Fig.sõbrad(raamatukogu)

08:15 - 14:00 Rütmika(aula)
13:00 - 18:00 Bändiruum
18:00 - 23:00 4.C klassiöö(A205)
18:00 - 21:00 3D klassiõhtu A- 315
18:00 - 20:00 3b/3s klassiõhtu (A307)

00:00 - 11:00 4.C klassiöö(A205)
09:00 - 18:00 Flexus Pilates(C302)
11:00 - 17:00 Tüdrukute käsitöö
16:00 - 17:30 Bändiruum
19:00 - 21:00 Loovtöö projekt(aula)

13:00 - 16:00 Bändiruum

08:15 - 09:55 Rütmika(aula)
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:00 Eakate arvutiring(C137)
16:00 - 18:00 Eelkool(A307)
16:00 - 21:00 Bändiruum
18:30 - 20:45 Viimsi Keeltekool(C129)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
13:00 - 14:00 Mudilaskoor2(aula)
13:30 - 14:30 Inglise keele ring(A315)
14:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
14:00 - 16:00 Loovtöö projekt(aula)
16:00 - 17:30 Noortekoor (B217,216)
16:00 - 18:00 Eelkool(A215)
17:00 - 19:00 Bändiruum
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Harjutus trenn (C316)

08:15 - 09:00 7kl.(aula)
09:00 - 12:15 Juhtkonna koosolek
10:05 - 10:50 Rütmika (aula)
13:10 - 13:55 1 kl.mudilaskoor(A201)
15:00 - 22:00 Kätlini bron.(A-101)
15:00 - 19:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool(A116)
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Bändiruum

09:10 - 09:55 Rütmika(aula)
11:00 - 15:00 Geograafia II teemapäev
11:15 - 12:00 Rütmika(aula)
12:15 - 13:00 Aktuste ettevalm.(aula)
13:00 - 16:00 Rahvatants(aula)
15:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:00 - 18:00 Eelkool(A113)
16:00 - 19:00 Aula ettevalm.
16:30 - 18:00 Noortekoor (B217,216)
17:15 - 19:00 Fig.sõbrad(raamatukogu)

08:15 - 14:00 Rütmika(aula)
13:00 - 18:00 Bändiruum

16:00 - 17:30 Bändiruum

13:00 - 16:00 Bändiruum

16:00 - 21:00 Bändiruum
18:30 - 20:45 Viimsi Keeltekool(C129)

13:00 - 16:00 Proov B217
17:00 - 19:00 Bändiruum
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)

09:00 - 12:15 Juhtkonna koosolek
13:00 - 16:00 Proov B217
15:00 - 19:00 Bändiruum
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Bändiruum

10:00 - 15:00 Bändiruum
11:15 - 12:00 Rütmika(aula)
16:00 - 18:00 Eelkool(A113)
16:30 - 18:00 Noortekoor (B217,216)

13:00 - 18:00 Bändiruum

16:00 - 17:30 Bändiruum

13:00 - 16:00 Bändiruum

08:15 - 09:55 Rütmika(aula)
12:15 - 13:00 Rütmika(aula)
15:00 - 16:00 Eakate arvutiring(C137)
16:00 - 21:00 Bändiruum
16:00 - 18:00 Eelkool(A307)
18:30 - 20:45 Viimsi Keeltekool(C129)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
13:00 - 14:00 Mudilaskoor2(aula)
13:30 - 14:30 Inglise keele ring(A315)
14:00 - 17:00 Rockiring(bändiruum)
16:00 - 18:00 Eelkool(A215)
16:00 - 17:30 Noortekoor (B217,216)
17:00 - 19:00 Bändiruum
18:00 - 20:00 Pindi KV koosolek(C223)
18:30 - 20:00 Hispaania keel(C131)
19:00 - 21:00 Bändiruum
         

Powered by VCalendar.