Kalender

Oktoober, 2017
E T K N R L P  
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Menüü
Aasta
Kuu
Nädal
Päev
Otsing
Logi sisse


Kuu sündmused, Oktoober 2017
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev  
           

10:10 - 10:55 Rütmika (aula)
13:10 - 13:55 Laulukoor(1c,1d,1e)aula
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 20:30 11 kl. rahvatants(aula)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
14:00 - 15:45 Bändiruum
15:00 - 17:00 Järeltööde klass
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum

14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)

08:15 - 09:00 Rütmika(aula)
10:05 - 10:55 Rütmika(aula)
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)

08:15 - 13:00 Rütmika (aula)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)
17:45 - 18:45 Active studio (aula)



10:10 - 10:55 Rütmika (aula)
13:10 - 13:55 Laulukoor(1c,1d,1e)aula
14:10 - 16:10 Youtuberite ring(A102)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 20:30 11 kl. rahvatants(aula)
18:00 - 20:00 KÜ koosolek(C129)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
17:30 - 20:30 4d klassiõhtu(A315)
19:00 - 21:00 FlexusPilates C302

14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)

08:15 - 09:00 Rütmika(aula)
10:05 - 10:55 Rütmika(aula)
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)

08:15 - 13:00 Rütmika (aula)
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass
17:45 - 18:45 Active studio (aula)
18:00 - 22:00 Klassõhtu - 7b klass

09:00 - 18:00 FlexusPilates(C302)

09:00 - 17:00 FlexusPilates(C302)
19:00 - 21:30 Kirikukoori proov(B217)

10:10 - 10:55 Rütmika (aula)
13:10 - 13:55 Laulukoor(1c,1d,1e)aula
14:10 - 16:10 Youtuberite ring(A102)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
16:00 - 17:00 Eelkool(A112)
17:00 - 20:30 11 kl. rahvatants(aula)
17:00 - 20:00 2e klassiõhtu (A212)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
16:00 - 16:30 Eelkool(A112)
17:00 - 18:30 Vestlusõhtu (C311)

14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
15:30 - 17:30 Eelkool (A307)
16:00 - 16:30 Eelkool(A112)

08:15 - 09:00 Rütmika(aula)
10:05 - 10:55 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum
15:30 - 17:30 Eelkool (A105)
15:30 - 17:30 Eelkool (A215)
16:00 - 17:00 Eelkool(A112)
17:00 - 21:00 7s.klassiõhtu(kodundus)
19:00 - 21:00 Tantsuproov(aula)

08:15 - 13:00 Rütmika (aula)
15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)
17:45 - 18:45 Active studio (aula)



09:00 - 12:00 Teadusring Taibu C216
14:10 - 16:10 Youtuberite ring(A102)
17:00 - 20:30 11 kl. rahvatants(aula)

11:00 - 17:00 Õpilasfirma(kodundus)
15:45 - 18:00 Bändiruum

09:00 - 20:00 Aula tööd
14:15 - 17:30 Robootika/Digi (C137)
14:15 - 15:00 Multimeediaring (A110)

14:15 - 15:00 Laste jooga C314
15:00 - 17:00 Bändiruum

15:00 - 17:30 Rockiring (bändiruum)



10:10 - 10:55 Rütmika (aula)
13:10 - 13:55 Laulukoor(1c,1d,1e)aula
14:10 - 16:10 Youtuberite ring(A102)
15:30 - 17:30 Eelkool (A205)
16:00 - 18:00 Eelkool (A307)
17:00 - 20:30 11 kl. rahvatants(aula)

08:15 - 13:00 Rütmika(aula)
12:00 - 12:15 Tantsuvahetund (aula)
14:00 - 15:00 Inglise keele ring(A315)
15:00 - 17:00 Järeltööde klass
15:30 - 17:30 Eelkool (A107)
15:45 - 18:00 Bändiruum
         

Powered by VCalendar.